DİAGNOSTİK CİHAZLAR

Diagnostik alanda kendini kanıtlamış Markaların cihazlarıyla laboratuvar çözümleri sunmaktayız.

Koagülasyon

STA Compact Max3

Stago Max Generation analiz cihazları serisi, performansta önemli iyileştirmeler ve yeni Uzman Analiz Öncesi Kontrol (EPC) modülü sunan STA Compact Max3 ile ilerlemeye devam etmektedir.

Biyokimya Otoanalizörü

Erba XL1000

XL 1000 - XL ailesinin yeni üyesi, modern, tam otomatik Biyokimya analizörü, yüksek numune çıkışına sahip laboratuvarlarda rahat iş akışı için otomatik numune konveyörü ile yüksek çözünürlüklü ölçümü garanti eder.

Tüp Barkodlama

Techno Medica BC-ROBO 888

BC-ROBO 888 Techno Medica tarafından geliştirilen en son teknolojik pre-analitik barkod etiketleme sistemidir.

Kan Kültürü

RENDER BC 32

Otomatik Kan Kültürü Sistemi 32 Kültür Şişe Kapasiteli Kan kültür tüplerini inkübasyonu boyunca sürekli çalkalayarak, hızlı tespiti üstün biçimde geliştirip, en zor gelişen bakterilerin geri kazanımını sağlamaktadır…

Kan Kültürü

RENDER BC 64

Otomatik Kan Kültürü Sistemi 64 Kültür Şişe Kapasiteli Yenilikçi sistem, her bir tüp için otomatik, müdahalesiz ve devamlı görüntüleme sağlamaktadır.

Kan Kültürü

RENDER BC 128

Otomatik Kan Kültürü Sistemi 128 Kültür Şişe Kapasiteli Laboratuvar işleyişlerinde verimlilik, performans, kullanım kolaylığı ve ihtiyaçlara hızlı çözüm getirme gibi kriterler göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Kan Kültürü

RENDER BC 256

Otomatik Kan Kültürü Sistemi 256 Kültür Şişe Kapasiteli Şişelerin sisteme girişi esnasındaki kullanıcı hatalarını ortadan kaldırma amaçlı, görsel yönlendirme mevcuttur. Sisteme anonim şişe girişi yapılabilmektedir.